Bjelica hvali bh. napadača nakon prvijenca u HNL-u: On je rasni strijelac, odigrao je više nego dobro

Lokomotiva i Osijek remizirali su u utakmici osmog kola 1. HNL-a (1:1), a gostima je bod donio iskusni bosanskohercegovački napadač Mihret Topčagić.

Topčagić se vratio nakon problema sa povredom, a u ovoj utakmici ušao je u 73. minuti, a u sudijskoj nadoknadi postigao je svoj prvijenac u HNL-u. Ranije je postigao jedan pogodak u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu protiv CSKA Sofije.

“Topčagić je odličan igrač. Imao je problema sa leđima, ali evo u ovo malo vremena što je odigrao, i protiv Slaven Belupa, bilo je više nego dobro. Dvije utakmice kada je ulazio, postigao je dva gola. Stvarno, sa malo minuta. On je rasni strijelac. Nadam se da će nam i u budućnosti dati puno zadovoljstva”, rekao je Nenad Bjelica, trener Osijeka.

Ovaj 33-godišnji napadač u Osijek je došao početkom ove godine iz Suduve, međutim zbog poblema sa leđima nije se naigrao do sada.