Bivši trener Željezničara požutio: Bačka Topola golom Lukića u finišu stigla do pobjede

Ekipe TSC Bačke Topole i Radnika iz Surdulice su otvorile 26. kolo Superlige Srbije, a TSC je slavio sa 2:1 pred praznim tribinama svog stadiona.

Dugo se čekalo na prave prilike, a golove smo vidjeli na samom kraju prvog poluvremena. Domaćin je u 45. minuti poveo preko Vladimira Silađija, da bi u drugom minutu nadoknade Filip Jović gostima donio poravnanje.

U nastavku je pogodak Nenada Lukića iz jedanaesterca u 82. minuti donio pobjedu Bačkoj Topoli.

Nekadašnji trener Željezničara Simo Krunić, koji s klupe vodi ekipu Radnika, u samom finišu utakmice je zaradio žuti karton zbog burnog protesta na odugovljačenje domaćih igrača.