Bivšem fudbaleru Sarajeva svih 90 minuta: Hadžibegićeva Crna Gora remizirala s Kazahstanom

Širom Evrope večeras se igraju prijateljske utakmice reprezentacija, a neke su već i završene.

Tako je reprezentacija Crne Gore, koju s klupe predvodi bosanskohercegovački stručnjak Faruk Hadžibegić, remizirala je s Kazahstanom bez golova u Podgorici.

Ono što je zanimljivo, jeste da je u domaćem meču kompletan meč odigrao bivši fudbaler Sarajeva, Aleksandar Šofranac na poziciji stopera, iako je poziv dobio tek naknadno.

Pravu golijadu vidjeli smo u okršaju Rumunije i Bjelorusije, a na kraju je domaćin slavio rezultatom 5:3.