Bijeljincima nije pomoglo ni 35 poena kapitena: Bratunac savladao Radnik

Bratunac je u veoma zanimljivom susretu 14. kola Prvenstva BiH za košarkaše savladao Radnik na svom parketu, 89:86.

Gosti su vodili na poluvremenu 35:44, ali su domaćini odigrali sjajno u trećoj četvrtini (29:11) i došli do preokreta.

Finiš je bio uzbudljiv, minut i po do kraja na semaforu je stajalo 83:82, ali dileme o pobjedniku otklonio je Zoran Vilotijević zakucavanjem za 88:82 u posljednjoj minuti, nakon čega su Bijeljinci tek uspjeli smanjiti razliku do posljednjeg zvuka sirene.

Upravo je Vilotijević bio najefikasniji igrač Bratunca sa 25 poena, dok Radniku nije pomogla ni fenomenalna partija kapitena Dejana Kokoruša, koji je postigao čak 35 poena.

Bratunac je trenutno treći na tabeli sa 19 bodova, dok je Radnik deveti sa 14.