Bez pogodaka u prvom poluvremenu derbija između Željezničara i Zrinjskog

Nakon prvog poluvremena zaostale utakmice 6. kola Premijer lige BiH između Željezničara i Zrinjskog, rezultat je isti kao i na početku meča - 0:0.

Nakon prvog poluvremena zaostale utakmice 6. kola Premijer lige BiH između Željezničara i Zrinjskog, rezultat je isti kao i na početku meča – 0:0.

No, ne može se reći da su izostala uzbuđenja, golmani Filip Erić i Antonio Soldo morali su pošteno zagrijati dlanove. Štilić je zaprijetio već u drugoj minuti, iskazao se vratar Plemića, a zatim su u dobrim šansama na drugoj strani bili Zlomislić i Tičinović.

Mreže ipak nisu mirovale. Zrinjskom je, naime, poništen pogodak u 13. minuti, ali sasvim opravdano, s obzirom da je strijelac Ivančić evidentno bio u ofsajdu.