Bernardeschi: BiH je dobra ekipa, ključ pobjede je u tome što smo nastavili sa svojom igrom

Federico Bernardeschi, reprezentativac Italije, pohvalio je reprezentaciju Bosne i Hercegovine nakon večerašnje utakmice u kojoj su Aazzurri savladali Zmajeve rezultatom 2:1.

Zmajevi su poveli, međutim Italija je preokretom u drugom poluvremenu došla do pobjede.

“Igrali smo odličan fudbal, unatoč tome što smo gubili. Nismo se izgubili na svom putu, nismo dopustili da padnemo psihički i nastavili smo igrati svoju igru”, rekao Bernardeschi, dodavši:

“BiH je dobra ekiša i mislim da nismo toliko loše odigrali prvo poluvrijeme, izuzev našeg presinga u pogrešno vrijeme. Ali, prilagodili smo se i zaigrali dosta bolje u drugom poluvremenu.