Bayern vodi poslije prvog poluvremena na Parku prinčeva, Chelsea drži “nulu” protiv Porta

Okončano je prvo poluvrijeme revanš susreta četvrtfinala Lige prvaka.

Chelsea na stadionu Sanchez Pizjuan u Sevilji drži “nulu” protiv Porta, što je sasvim razumljivo s obzirom da londonski Plavci imaju prednost iz prvog meča od 2:0.

Za razliku od tog susreta, u Parizu je itekako uzbudljivo. Bayern je poveo u 40. minuti preko Erica Choupo-Motinga. Pogodak možete pogledati OVDJE.

S obzirom da je prva utakmica okončana pobjedom PSG-a u Minhenu od 2:3, to znači da Bavarcima treba barem još jedan gol… Ali, isto tako znači i da nas očekuje veoma zanimljivo drugo poluvrijeme na Parku prinčeva.