Bayern smanjio prednost PSG-a, Mount doveo Chelsea u vodstvo protiv Porta

Bayern Munchen je smanjio prednost Paris Saint-Germaina na 1:2, dok je na drugom meču Chelsea poveo protiv Porta na gostovanju u Sevilji sa 0:1.

Nakon što je Kylian Mbappe u trećoj minuti doveo Parižane u prednost, nakon 30 miuta poslije kornera Neymara pogodio je Marquinhos za 0:2, a pogodak brazilskog defanzivca možete pogledati OVDJE.

Ipak, Bavarci su uspjeli smanjiti preko Chupo-Motinga u 37. minuti, što možete pogledati OVDJE.

Na utakmici Porto – Chelsea domaćin je bio bliži pogotku, ali u 32. minuti iz prvog udarca prema golu Mason Mount je doveo Plavce u prednost, a gol možete vidjeti na ovom LINKU.