Bayern slavio protiv Omerbašićevog Durena, Choupo-Moting na debiju postigao dva gola

Jedan meč Kupa Njemačke odigran je večeras, a niželigašu Durenu je gostovao bavarski gigant Bayern, koji je bez problema slavio sa 0:3.

Bavarce je u vodstvo doveo novajlija Choupo Moting u 24. minuti, koji je tako pogodio na svom zvaničnom debiju u novom dresu, a u 36. minuti je na 0:2 povisio Thomas Muller iz penala.

Choupo-Moting u drugom poluvremenu ovjerava svoj odličan debi za Bayern, postiže svoj drugi gol u 75. minuti i postavlja konačnih 0:3.

Za Duren je svih 90 minuta odigrao bh. fudbaler Adis Omerbašić, koji je djelovao po desnom krilu svog tima. Omerbašić inače ima 25 godina i nastupao je i za omladinske selekcije Schalkea.