BATE konačno ulazi u dobru formu, Bojan Nastić odigrao svih 90 minuta u trećem vezanom trijumfu

Fudbaleri BATE Borisova slavili su bez problema rezultatom 3:1 protiv Nemana iz Grodna u sedmom kolu bjeloruske Vysshaya lige.

Nakon vrlo lošeg starta sezone, najveći favorit za titulu bjeloruskog prvaka je ušao u dobru formu i upisao je treći trijumf u posljednjih osam dana.

Danas je BATE slavio rezultatom 3:1 protiv Nemana na svom terenu, a golove su postigli Pavel Nekhajchik, Igor Stasevich i Bojan Dubajić, za goste je pogodio Gegam Kadimyan.

Jedini bosanskohercegovački reprezentativac koji je trenutačno u takmičarskom pogonu, Bojan Nastić, odigrao je svih 90 minuta za domaći tim.

U mečevima odigranim ranije danas, Brest i Slavia Mozyr upisali su gostujuće pobjede nad Belshinom i Vitebskom.