Barcelona slavila protiv Villareala, Griezmann na najbolji mogući način odgovorio Setienu

Barcelona je večeras u utakmici 34. kola La Lige gostovala Villarealu i savladala ga sa visokih 4:1.

Čak četiri gola su viđena u prvom poluvremenu, a Barca je u vodstvo stigla već u 3. minuti autogolom Torresa. Žuta podmornica uzvraća deset minuta poslije kada je pogodio Gerard Moreno, ali Barca do kraja poluvremena pogocima Suareza i Griezmanna stiže do sigurnih 1:3.

Griezmann je tako na najbolji način “odgovorio” Setienu na nedavne kritike.

U drugom dijelu konačnih 4:1 postavlja mladi Ansu Fati.

barca je tako ostala na četiri boda zaostatka za Real Madridom, Villareal je peti sa 54 boda.