Barcelona pregazila Mallorcu uz hat-trick Messija i prelijep pogodak Suareza

Barcelona je u sjajnoj utakmici s 5:2 pobijedila Mallorcu i izjednačila se na vrhu s Realom, a obje ekipe nakon 15 odigranih kola imaju 34 boda.

Gledatelji na Camp Nouu vidjeli su sedam golova, a neki od njih bili su prava mala remek-djela. Griezmann je u sedmoj minuti doveo Katalonce u prednost, da bi deset minuta poslije Messi udvostručio prednost domaćih. Budimir je u 35. minuti smanjio na 1:2, ali ubrzo je Barcelona potopila goste.

Prvo je Messi postigao svoj drugi gol u 41. minuti, da bi dvije minute poslije Suarez postigao sjajan gol. Bila je to klasična akcija Barcelone s puno kratkih dodavanja u kaznenom prostoru gostiju, a sjajni Urugvajac je na kraju petom postigao jedan od najljepših golova sezone.

Budimir je pogodio drugi put u 64. minuti za 4:2, ali je u 83. minuti Messi kompletirao hat-trick.

BARCELONA – MALLORCA 5:2