Balotelli donio pobjedu Bresciji, Cagliari izvukao bod nakon što je gubio s dva gola razlike

Danas su u terminu od 15 sati odigrane tri utakmice 15. kola italijanske Serije A.

Sassuolo danas nije uspio trijumfovati na domaćem terenu protiv Cagliarija pored vodstva od 2:0 Na kraju je bilo 2:2.

Prvo poluvrijeme u Ređo Emiliji proteklo je u znaku srbijanskog internacionalca Filipa Đuričića. Prvo je nakon sjajnog trka asistirao Domenicu Berardiju, da bi u 36. minutu akciju po desnoj strani krunisao golom.

Zaostatak “Sarda” smanjio je Joao Pedro u 51. minutu, a Sassuolo je ponovo mogao do prednosti od dva gola da Berardi nije pogodio prečku sa penala u 66. minutu. Kazna je stigla u 90. minutu kada je Daniele Ragatzu spasio Caglairi poraza na Mappei stadionu.

Torino je na domaćem terenu savladao Fiorentinu rezultatom 2:1. “Bikovi” su poveli u 22. minutu preko Simonea Zaze, da bi u 72. Cristian Ansaldi osigurao trijumf svoje ekipe. Utješni pogodak “ljubičastih” djelo je Martina Caceresa u prvom minutu nadoknade vremena.

Brescia je u gostima savladala SPAL minimalnim rezultatom, a čovjek odluke bio je Mario Balotelli u 54. minutu igre. Domaćin je mogao da stigne do boda, ali je Petagna promašio penal.