Balkansko prvenstvo u judou: Bronzana medalja za članicu sarajevskog kluba ON 1

U Skopju je 15. i 16. juna održano Balkansko prvenstvo u judou za uzrast pre-kadet (U-15).

Bosnu i Hercegovinu su predstavljale tri takmičarke saraevskog ON 1 judo kluba – Narin Handan, Amina Merjem Hebib i Zahra Handan – zajedno sa predsjednikom kluba Karimom Hebibom..

Narin Handan je osvojila bronzu te postala treća takmičarka ON 1 Judo kluba kojoj je osvojila medalju na balkanskim prvenstvima.

Narin Handan je u borbi za treće mjesto savladala predstavnicu Rumunije te tom pobjedom osigrala bronzu za Bosnu i Hercegovinu.

Takmičarka Amina Merjem Hebib pobjedila je predstavnicu Bugarske i predstavnicu Grčke te se borila za bronzanu medalju sa predstavnicom Turske, ali ovaj put uspješnija je bila predstavnica Turske koja je osvojila bronzu. Amina Merjem Hebib je petoplasirana na prvenstvu.