Baljić nakon uspješnog debija: Bili smo u grču, Zvijezda ne zaslužuje mjesto na kojem je sada

Elvir Baljić je danas uspješno debitovao na klupi Tuzla Cityja, s kojim je slavio pobjedo od 3:0 nad Zvijezdom 09 u 12. kolu Premijer lige BiH.

Tuzla City je do pobjede došao u drugom poluvremenu, kada su pali svi golovi koje smo vidjeli na utakmici.

Baljić je poslije meča istakao kako Zvijezda ima kvalitet, te da na zaslužuje da bude na mjestu na kojem je sada.

“Prije svega, ja sam očekivao tešku utakmicu. Čestitam Zvijezdi koja sigurno ne zaslužuje da bude na mjestu na kojem je sada. Imaju dobru ekipu. Prvo poluvrijeme smo igrali u grču, nije išlo baš najbolje, ali bilo je najbitnija da damo taj prvi gol”, rekao je proslavljeni bh. fudbaler na klupi Tuzlaka te dodao:

“Kasnije je sve prešlo na našu stranu, puno smo bolje igrali i mislim da smo zasluženo slavili.”