Bajramović sa ekipom South China osvojio duplu krunu, čestitao mu i bivši fudbaler Sarajeva

Otkako se krajem prošle godine preselio u Aziju, bh. košarkaški stručnjak Mensur Bajramović uglavnom niže uspjehe.

Prije nekoliko mjeseci njegova ekipa South China osvojila je Kup Hong Konga, a sada je bivši selektor Zmajeva osvojio i titulu prvaka te tako kompletirao duplu krunu.

U finalnoj seriji tamošnje A1 lige South China je savladala sastav Tycoona sa ukupnih 3-0, zaključno s današnjom pobjedom od 70:63.

Osim sa članovima svog kluba, Bajramović je titulu proslavio i u krugu prijatelja. Među njima je bio i nekadašnji ljubimac navijača Fudbalskog kluba Sarajevo Nikola Komazec, koji već nekoliko godina živi u Hong Kongu.