Aue osvojio bod na gostovanju kod Nurnberga, Mihojević još uvijek nedovoljno spreman

Započelo je večeras 27. kolu Druge Bundeslige, a Erzgebirge Aue je na gostovanju kod Nurnberga uspio da osvoji bod, pošto je utakmica završena bez pobjednika 1:1.

Oba pogotka viđena su u drugom poluvremenu, a Aue je poveo u 51. minuti preko Nazarova. Ipak, nije dugo domaćinu trebalo da dođe do poravnanja, a desilo se to u 63. minuti, kada je autogol postigao Gonther.

Marko Mihojević je 90 minuta presjedio na klupi Auea, pošto očigledno još uvijek nije dovoljno spreman te se oporavlja od povrede. Prošlog vikenda zbog iste nije bio u kadru za utakmicu.

U drugoj utakmici večeri, Heidenheim je sa 1:0 savladao Wehen.