Asmir Suljić sa dva gola donio Diosgyoru izuzetno važnu pobjedu u borbi za opstanak

Asmir Suljić, bosanskohercegovački krilni igrač, donio je izuzetno važnu pobjedu Diosgyoru na gostovanju kod Budafokija u 29. kolu OTP Banak lige.

Diosgyor je slavio rezultatom 1:2, a oba pogotka za goste postigao je Suljić. Bivši fudbaler Sarajeva pogodio je u 18. minuti, a potom je David Kovacs izjednačio u 52. minuti. Novi pogodak Suljića uslijedio je u 56. minuti.

Podsjetimo, Suljić je pogodio za Diosgyor i na debiju, tako da je sada došao do tri gola u mađarskom prvenstvu na 14 utakmica.

Asmir Suljić sa dva gola donio Diosgyoru izuzeto važnu pobjedu u bori za opstanak

Asmir Suljić, bosanskohercegovački krilni igrač, donio je izuzetno važnu pobjedu Diosgyoru na gostovanju kod Budafokija u 29. kolu OTP Bnak lige.

Diosgyor je slavio rezultatom 1:2, a oba pogotka za goste postigao je Suljić. Bivši fudbaler Sarajeva pogodio je u 18. minuti, a potom je David Kovacs izjednačio u 52. minuti. Novi pogofak Suljića uslijedio je u 56. minuti.

Diosgyor je posljednji na tabeli sa 26 bodova, jednim manje od današnjeg protivnika. Prvi van opasne zone je Zalaegerszeg sa 29 bodova.