Asistencija Mustafića protiv Ziline: Slovan osigurao novu titulu prvaka Slovačke

Fudbaleri Slovana iz Bratislave pobijedili su protiv Ziline rezultatom 2:3 u okviru 24. kola slovačke Fortuna lige, a asistenciju za goste upisao je bh. veznjak Alen Mustafić.

Golovima Bajrića u 5. i Ozbolta u 32. minuti Slovan je stekao veliku prenost, a nadu Zilini vratio je Myslovic smanjivši na 1:2 u 45. minuti.

U 54. minuti Moha je efetnim golom povisio na 1:3, a golu je prethodila asistencija Mustafića koji se inače nalazi na posubi iz redova Sarajeva.

Kurminowski je u sudijskoj nadoknadi samo ublažio poraz Ziline na 2:3. Slovan je ovim trijufmom osigurao 26. titulu prvaka u historiji.