Arsenal bez Kolašinca nadigrao Sheffield, Wolverhampton bolji od Fulhama

Fudbaleri Arsenala pobijedili su danas na svom terenu Sheffield United sa 2:1, u utakmici 4. kola engleske Premier lige.

Arsenal je poveo u 61. minutu golom Sake, a tri minuta kasnije prednost je udvostručio Nicolas Pepe. Konačan rezultat postavio je David McGoldrick pogotkom u 83. minutu.

Londonski klub je ostvario treću pobjedu i sa devet bodova zauzima četvrto mjesto na tabeli, a u timu nije bilo Seada Kolašinca što je vjerpvatno nagovještaj njegovog transfera u Bayer Leverkusen.

Wolverhampron je pobijedio su kao domaćin Fulham sa 1:0. Jedini gol postigao je Pedro Neto u 56. minutu.