Armin Hodžić ušao s klupe i ekspresno postigao dva gola u ubjedljivoj pobjedi MOL Fehervara

MOL Fehervar je pobijedio DVTK u trećem kolu mađarske ATP Bank lige sa 5:1, a dva pogotka je postigao bosanskohercegovački napadač, Armin Hodžić.

Golom Prossera gosti su poveli sa 0:1 u prvoj minuti, ali je Elek u 12. izjednačio na 1:1. Pred kraj prvog poluvremena DVTK je ostao sa igračem manje, jer je Brković dobio drugi žuti karton.

Futacs u 52. i Juhasz u 73. golovima su povisili na 3:1, a onda je Armin Hodžić u 73. minuti ušao s klupe i postigao dva ekspresna gola. Prvo je mrežu protivnika zatresao u 76., a zatim i u 85. minuti za konačnih 5:1.

Tako je Hodžić došao do četvrtog kola na startu sezone, a u ovom meču igrao je i Anel Hadžić, koji je u igru ušao u 74. minuti.

Eldar Ćivić nije igrao u pobjedi Ferencvarosa protiv Kaposvara od 1:0, dok je Dženan Bureković morao napustiti igru u prvom poluvremenu u remiju Ujpesta i Paksa.