Armin Hodžić upisao asistenciju u pobjedi Kasimpase protiv Kragumruka

Kasimpasa je pobijedila Karagumruk u utakmici 26. kola turskog prvenstva (3:2), a u redovima domaćih asistenciju je upisao reprezentativac Bosne i Hercegovine Armin Hodžić.

Karagumruk je došao do prednosti u 14. minuti goom Roca, a samo šest minuta poslije domaći su uspjeli izjednačiti preko Thelina.

Kasimpasa je došla do potpunog preokreta u 59. minuti kada je Hodžić prošao po lijevoj strani i ubacio za Erdogana, koji je pogodio za 2:1. Isti igrač pogodio je i deset minuta poslije za 3:1. Konačan rezultat postavio je Castro u 80. minuti.

Hodžić je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio Varga, dok u redovima domaćih nije bilo Harisa Hajradinovića zbog kartona. Kod Kasimpase nije nastupio Ervin Zukanović zbog povrede.

Asistenciju Hodžića možete pogledati OVDJE.