Argentina bez većine zvijezda odlična, ludnica u Čileu i poraz domaćina

U noći sa petka na subotu odigrana su tri prijateljska duela, a najviše pažnje privukao je duel Argentine i Meksika koji je okončan rezultatom 2:0.

Kombinovani argentinski sastav bez nekolicine velikih zvijezda je odigrao odlično, te na kraju i zasluženo slavio. Po jedan gol u oba poluvremena, prvi je djelo Ramira Morija, a drugi je autogol gostujućih igrača.

Uzbudljivo je bilo i u Čileu gdje je domaćin poražen od Kostarike rezultatom 2:3. Gosti su imali tri gola prednost, a onda su od 70. minute Čileanci pokušali vratiti zaostatak, no do trećeg gola nisu mogli.

U duelu Hondurasa i Paname domaćin je slavio minimalnim rezultatom 1:0.