Amer Hiroš upisao asistenciju u pobjedi Osijeka protiv Lokomotive

Amer Hiroš upisao je asistenciju u utakmici 17. kola 1. HNL-a, u kojoj je Osijek savladao zagrebačku Lokomotivu rezultatom 3:1.

Gosti su krenuli dobro i već u devetoj minuti su poveli. Poentirao je Sandro Kulenović na asistenciju Enisa Cokaja.

Osijek je u 40. minuti uspio poravnati na 1:1. Hiroš je odlično sačuvao loptu u šesnaestercu domaćih, a potom ju je ostavio Darku Nejašmiću, koji je pogodio sa 20-ak metara. Domaćin je od 74. minute imao igračku prednost jer je Aliyu Ibrahim morao ranije “pod tuš” zbog dva žuta kartona.

Mihael Zaper je u 84. minuti pogodio za 2:1. Nakon što je u samom finišu utakmice kod Lokomotive drugi žuti karton je dobio i Cokaj, Ivan Fiolić je postavio konačnih 3:1.

Za Osijek od prve minute igrao je i bh. napadač Mihret Topčagić.