Amer Hiroš asistirao za pogodak Osijeka u remiju s Hajdukom na Gradskom vrtu

Osijek i Hajduk su večeras u derbiju 11. kola HNL-a podijelili bodove odigravši neriješeno 1:1 na Gradskom vrtu.

U startnu postavu Osijeka Nenad Bjelica je uvrstio Amera Hiroša, a bh. veznjak je priliku sjajno iskoristio i u 9. minuti asistirao za pogodak Mađara Kleinheislera i vodstvo Osijeka od 1:0.

Hajduk se, ipak, deset minuta poslije vraća u utakmicu i preko Lovrensicsa poravnava na 1:1.

Imala su oba tima u nastavku svoje prilike, a posebno dobru propustio je Mierez, koji je sredinom drugog dijela propustio matirati Kalinića u situaciji jedan na jedan.

Hiroš je igru napustio u 78. minuti, a meč je završio neriješeno 1:1.

Osijek je trećeplasirani tim na tabeli sa 21 bodom, a Hajduk je odmah iza s bodom manje (20).