Amer Gojak debitovao za Torino, njegov novi klub nakon produžetaka slavio u meču Kupa Italije

Amer Gojak je debitovao za Torino u današnjoj utakmici trećeg kola Kupa Italije.

Reprezentativac BiH igrao je od početka, a zamijenjen je u trećoj minuti prvog produžetka, kada je umjesto njega na teren ušao Simone Eder. Minut ranije Gojak je dobio žuti karton.

Što se tiče same utakmice protiv Leccea, loše je počelo za domaćina na torinskom Olimpicu. Stepinski je u 22. minuti pogodio za goste.

Izjednačio je Lyanco u 39. minuti i s rezultatom 1:1 okončan je regularni dio meča. U produžecima je čovjek odluke bio Simone Verdi, koji je s dva gola donio trijumf Torino od 3:1 i prolazak u narednu fazu Coppa Italije.