Amar Rahmanović asistent u porazu Konyaspora, Deni Milošević napustio igru zbog povrede

Ekipa Caykur Rizespora u izuzetno zanimljivoj utakmici 34. kola Superlige Turske savladala je Konyaspor rezultatom 5:3.

Gosti iz Konje poveli su već na startu meča golovima Guilhermea i Cikalleshija, da bi domaćin zatim u potpunosti preokrenuo meč te pogocima Đokovića, Michalaka, Remyja, Samudija i autogolom Demirbaga došao do visokog vodstva od 5:2.

Poraz Konyaspora ublažio je Artem Kravets četiri minute prije kraja za konačnih 5:3 i to na centaršut reprezentativca BiH Amara Rahmanovića, koji je ušao na teren u 76. minuti umjesto Guctekina.

Cijeli utakmicu za goste odigrala su još dva Zmaja, Ibrahim Šehić i Amir Hadžiahmetović, dok je Deni Milošević, nažalost, zbog povrede morao napustiti igru već u 14. minuti. Zasad nije poznato da li će i koliko Milošević morati pauzirati zbog ozljede.

Ovaj poraz neće mnogo koštati Konyaspor, s obzirom da se nalazi u komfornoj sredini tabele (13 mjesto) s četiri boda više od prvih pratilaca.