Amar Ćatić postigao novi pogodak za mladi tim PSV-a protiv Graafschapa

Amar Ćatić, mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, postigao je novi pogodak za mladi tim PSV-a, a večeras je pogodio u gostujućem porazu od Graafschapa u 16. kolu Eeste Divizije, drugog ranga holandskog fudbala.

Ćatić je u 15. minuti doveo PSV u prednost od 0:1, ali nije dugo trebalo Graafschapu da preokrene. Do kraja prvog poluvremena pogađali su Van Mieghem i Van de Pavert za 2:1, a u drugom dijelu strijelci su bili Hamdaoui i Nijland.

Mladom reprezentativcu Bosne i Hercegovine, koji je ove sezone dobio priliku i u prvom timu PSV-a, ovo je bio treći pogodak ove sezone u drugom rangu holandskog fudbala, a za prvi tim zabilježio je dvije asistencije.