Ait Nouri i Podence pogađali za sigurnu pobjedu Wolvesa protiv Crystal Palacea

Sedmo kolo engleske Premier lige otvoreno je utakmicom na Molineuxu između Wolvesa i Crystal Palaca, a domaći su ostvarili sigurnu pobjedu (2:0).

Wolves je krenuo ofanzivno od početka kada su dobre prilike imali Leander Dendoncker i Daniel Podence. Michyju Batshuayiju poništen je gol u 17. minuti zbog ofsajda, a samo minutu poslije Rayan Ait Nouri je doveo Vukove u prednost.

Domaći su redali šanse i u nastavku, a u 27. minuti Podence je pogodio za 2:0 na asistenciju Pedra Neta. Do odlaska na odmor bilo je šansi na obje strane. I u drugom dijelu utakmice redale su se prilike, no mreže su ostale mirne.

U 86. minuti nakon intervencije VAR-a dosuđen je crveni karton Luki Milivojeviću zbog užasnog starta na Moutinha, tako da su gosti utakmicu dočekali sa igračem manje.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE.