Adis Jahović briljirao i postigao četiri gola, šok za Fenerbahce na domaćem terenu

Prva dva susreta 7. kola turske Superlige odigrana su večeras, a Fenerbahce je na domaćem terenu doživio šokantan poraz.

Bolja je od Fenera bila Antalya sa minimalnih 0:1, a odluka je pala već u 6. minuti kada je mrežu velikana iz Istanbula zatresao Akyol.

U drugoj utakmici je briljirao bivši fudbaler Željezničara i Sarajeva Adis Jahović, koji je postigao čak četiri gola u pobjedi svog Yeni Malatyaspora nad Denizlijem od 5:1.

Jahović je pogađao u 28. i 61. minuti iz dva penala, a postizao je i golove u 69. i 91. minuti utakmice.

Jedini preostali gol za domaće postigao je Mitchel Donald, bivši igrač Crvene zvezde.