ABA liga: Igokea doživjela težak poraz u Podgorici od Budućnosti

Igokea je doživjela težak poraz na gostovanju kod Budućnosti u Podgorici u okviru zaostale utakmice šestog kola ABA lige, a bosanskohercegovački predstavnik poražen je rezultatom 92:64.

U prvoj četvrtini rezultat je bio u egalu, a onda je u drugom periodu Budućnost došla do velike prednosti i na odmor je otišla sa 20 poena “viška”.

Podgoričani su u nastavku sigurno čuvali stečenu prednost, koja je rasla i do 32 poena, ali na kraju su završili sa +28.

Prvo ime utakmice bio je Jovanović sa 29 poena, osam skokova i asistencijom, ali to na kraju Igokei nije pomoglo da dođe do trijumfa. Domaće je do pobjede vodio Žugić sa 17 poena, a pratio ga je Popović sa 13.