ABA liga: Gordić solidan, Partizan nanio šesti uzastopni poraz Zadru

Košarkaši Zadra doživjeli su i šesti uzastopni poraz u ABA ligi, nakon što su u meču 6. kola pred svojim navijačima izgubili od beogradskog Partizana sa 57:72.

ABA liga: Gordić solidan,  Partizan nanio šesti uzastopni poraz Zadru

Partizan je pitanje pobjednika riješio u drugoj četvrtini (16:27), nakon koje je stvorio zalihu od 15 koševa prednosti za drugo poluvrijeme.

Zadrani se do kraja meča nijednom nisu primakli na jednocifreni zaostatak.

U redovima domaćih najefikasniji je bio Amerikanac Bryon Allen sa 16 koševa, a Ive Ivanov e ubacio 10 poena.

Kod Partizana najefikasniji je bio Marcus Paige sa 14 koševa, dok je Ognjen Jaramaz postigao 13 poena. Naš Nemanja Gordić ubacio je 8 poena, a imao je i 7 asistencija.