Spektakularan gol Nevesa otkinuo dva boda Unitedu, Pogba promašio jedanaesterac

U posljednjem meču drugog kola engleske Premier lige Wolverhampton i Manchester United su odigrali 1:1.

Na otvaranju meča nije bilo većih prilika, ali su gosti kontrolisali igru i dominirali u posjedu lopte. Igrao se 27. minut kada je Marcus Rashford proigrao Anthonyja Martiala, a Francuz je zakucao loptu iza Ruija Patricija.

I u nastavku prvog dijela gosti su bili bolji rival, ali do drugog gola nisu stigli, pa se rezultatom 0:1 otišlo na odmor.

U nastavku Nuno Espirito Santo pogađa izmjenom. Uveo je Adamu Traorea koji pravi razliku, a u 55. minuti otvorena igra domaćih se isplatila jer je Ruben Neves postigao spektakularan gol.

Do kraja su Crveni đavoli imali najbolju moguću priliku, ali je Paul Pogba propustio realizovati jedanaesterac. Tačnije, Rui Patricio mu je sjajno odbranio. Ostalo je 1:1 tako da su oba tima osvojila po bod nakon drugog kola.