Sport Centar

Zulčić na golu najbolje ekipe 3. kola Lysobact Lige srednjih škola, Kubat najbolji kod muškaraca, a Hromo kod djevojaka

U trećem kolu Lysobact Lige srednjih škola u konkureniciji muškaraca i djevojaka smo vidjeli odlične partije, tako da je bilo veoma teško odabrati najbolje timove u ovom kolu.

Zulčić na golu najbolje ekipe 3. kola Lysobact Lige srednjih škola, Kubat najbolji kod muškaraca, a Hromo kod djevojaka
FOTO: Dino OMEROVIĆ/SCsport.ba

U trećem kolu Lysobact Lige srednjih škola u konkureniciji muškaraca i djevojaka smo vidjeli odlične partije, tako da je bilo veoma teško odabrati najbolje timove u ovom kolu.

Tim 3. kola Lysobact Lige srednjih škola – Muškarci

1. Adis Zulčić (SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE)
2. Salko Nargalić (SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA)
3. Miralem Selak (SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU)
4. Haris Konjalić (SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA)
5. Enes Osmanović (SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA)
6. Rijad Kubat (SREDNJA ŠKOLA NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ – ILIJAŠ)

Igrač 3. kola Lysobact Lige srednjih škola – Muškarci

Rijad Kubat (SREDNJA ŠKOLA NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ – ILIJAŠ)

Lista strijelaca – Muškarci

1. Zubeyr Arslan – 7 pogodaka (SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA)
2. Dino Handžić – 6 pogodaka (SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA)
3. Mirza Nikolić – 5 pogodaka (DRUGA GIMNAZIJA)
4. Amar Lukovac – 5 pogotka (TREĆA GIMNAZIJA)
5. Aid Delić 5 – pogodaka (TREĆA GIMNAZIJA)

SUSPENZIJE

Armin Bulbul (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI) – dvije utakmice suspenzije – crveni karton

Arif Hodžić (DRUGA GIMNAZIJA) – jedna utakmica suspenzije – crveni karton

Tim 3. kola Lysobact Lige srednjih škola – Djevojke

1. Elma Mehović (SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA)
2. Amela Osmanović (SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA)
3. Amina Zeherović (PRVA GIMNAZIJA)
4. Belma Brajlović (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI)
5. Adelisa Hromo (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI)
6. Amna Hadžihalilović (DRUGA GIMNAZIJA)

Igrač 3. kola Lysobact Lige srednjih škola – Djevojke

Adelisa Hromo (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI)

Lista strijelaca – Djevojke

1. Amina Zeherović – 6 pogodaka (PRVA GIMNAZIJA)
2. Adelisa Hromo – 6 pogodaka (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI)
3. Edina Prašović – 5 pogodaka (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI)
4. Belma Brajlović – 5 pogodaka (SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI)
5. Ines Ružić – 4 pogotka (TREĆA GIMNAZIJA)
6. Alma Krajnić – 4 pogotka (SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN)

Najbolji u ovom kolu, Rijad Kubat i Adelisa Hromo su osvojili nagradu od PUB-a Kuća Sporta, koji je jedan od sponzora Lysobact Lige srednjih škola, a nagrade mogu preuzeti tokom odigravanja narednog kola.

Vrijedi istaći da će i novi sponzor Lige, Autoškola ”TICA” svim učesnicima Lysobact Lige srednjih škola u sezoni 2019. omogućiti popust prilikom obuke za polaganje vozačkog ispita, dok će najbolji igrači biti nagrađeni besplatnom obukom. To podrazumijeva oslobađanje svih troškova prema autoškoli, izuzev troškova prema MONKS-u. Popuste prilikom obuke će biti moguće iskoristiti najkasnije do 31.12.2019. godine uz ovjerenu potvrdu o učešću učenika/učenice od strane škole ili Udruženja Sport Centar.

liga srednjih skolaTIM 3. KOLA
KOMENTARI

KOMENTARI