Sport Centar

Zubotehnička ubijedljivo poražena od Tekstilne, Građevinska slavila protiv Gimnazije Dobrinja

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije odigrano drugo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Zubotehnička ubijedljivo poražena od Tekstilne, Građevinska slavila protiv Gimnazije Dobrinja
FOTO: Edin MEMIĆ / SCsport.ba

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano drugo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Danas je odigrano pet susreta, dok je meč između Prve Gimnazije i Elektrotehničke škole za Energetiku registrovan službenim rezultatom od 5:0.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 0:0

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Kurtović, Čohodar, Čišija, Osmanković, Goruždić, Maslan, Bešlija, Briga, Svraka, Manso, Duran, Turčalo.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Hodžić, Ahmetović, Pačo, Čaldarević, Džanko, Kišić, Dacić, Čičuković, Ruhotina, Omerović, Durmić, Avdić.

GIMNAZIJA DOBRINJA – GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 0:2 (Hrustemović x2)

GIMNAZIJA DOBRINJA: Borišić, Škulj, Komarica, Krupalija, Zuko, Čavčić, Rogo, Ibričić.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Dedić, Hrustemović, Mulaosmanović, Lilić, Džekman, Čerkez, Pediša, Salihagić.

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 10:0 (Durmo A. x4, Medić x6)

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN: Durmo A., Durmo J., Mešić, Kavazić, Čomor, Mustajbegović, Medić, Helja, Sadiković.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Kaliman, Alić, Rekić, Sirbubalo, Subašić, Hodžić, Lendo, Mangafić, Murati.

 

PETA GIMNAZIJA – SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI 2:0 (Šljivo, Lisica)

PETA GIMNAZIJA: Bečirović, Močević, Musić, Lisica, Aljikić, Šljivo, Čorbić.

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Čegić, Hromo, Fazlić, Klino, Durak, Dedović, Kihić, Čakar, Isić, Humić, Sadiković.

PRVA GIMNAZIJA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 5:0 (SLUŽBENI REZULTAT)

DRUGA GIMNAZIJA – UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 0:1 (Nasić)

DRUGA GIMNAZIJA: Šabanović, Alispahić, Bogilović, Djedović, Selimić, Isen, Hodžić, Jaha, Pašalić, Prljača, Pišmo, Kahrović, Hido.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Mehović, Halilović, Čutura, Dokara, Šeho, Šegalo, Krasnić, Nasić, Ramadani, Brkanić, Ligata, Čunjarević.

djevojke.liga srednjih skolasport centar
KOMENTARI

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz