Zrinjski slavio pobjedu nad Hrvatinima: Dva pogotka postignuta na kraju meča

Zrinjski je u provoj utakmici na Arena Cupu u Medulinu slavio pobjedu od 3:1 nad Ankaran Hrvatinima.

Ekipa Zrinjskog se od samog starta meča nametnula kao bolji protivnik, ali su to krunisali tek u 43. minutu kada Jović pogađa za vodstvo od 1.0.

Samo dvije minute kasnije precizan je Jakovljević i ekipi Blaža Sliškovića donosi prednost od 2:0, te se sa ovim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku se gledala zanimljiva fudbalska predstava, a meč je krunisala triler završnica.

Zrinjski je u 90. minutu sa bijele tačke stigao do vodstva od 3.0, a siguran je bio Filipović.

Hrvatini su ipak u sudijskoj nadoknadi preko Bradleya došli do utješnog pogotka, te je meč završen pobjedom Plemića od 3:1.