Zrinjski nakon furioznog prvog poluvremena razbio Slogu SH

Ekipa Zrinjskog razbila je Slogu iz Siminog Hana u prijateljskom susretu uoči nastavka takmičenja u ligaškom sistemu Bosne i Hercegovine.

Zrinjski je odigrao furiozno prvo poluvrijeme, te riješio pitanje pobjednika. U sedmoj minuti susreta pogodio je Haris Handžić, poslije greške odbrane Sloge.

Nakon pola sata igre domaći su imali dvostruku prednost. Kojić je asistirao Bilbiji koji pogađa za 2:0. Do poluvremena Plemići su potpuno razbili svog protivnika, a Jakovljević i Bilbija su pogodili za treći, odnosno četvrti gol.

U nastavku nije bilo promjene rezultata. Domaći su stali na loptu, a gosti nisu imali snage da naprave nešto više, pa je ostalo 4:0.

Zrinjski: Pirić, Stojkić, Barišić, Jakovljević, Galić, Perišić, Čirjak, Bilbija, Filipović, Jović, Handžić

Sloga: Abdihodžić, Hrelja, Efendić, Kojić, Širanović, Stjepanović, Musić, Bošnjak, Pirić, Jazvin i Mahmutović