Zrinjski i u revanšu bolji od Veleža

Plemići su već od starta nametnuli svoju igru, pa je Jović u 13. minuti odmjerenim i preciznm udarcem matirao Volodera. Gosti su kontrolisali meč i u nastavku, a Toni jović je već u 20. minuti udvostručio prednost aktuelnih prvaka BiH, što je bio i rezultat prvog dijela igre.

Rođeni su u nastavku zaigrali nešto bolje, a takva igra im se isplatila u 52. minuti kada je Ćemalović smanjio na 1:2 udarcem sa desetak metara iskosa sa lijeve strane. Kouadio je imao veliku šansu za Zrinski u 65. minuti, ali dobrom odbranom se istakao golman Rođenih Voloder. Do kraja nije bilo promjene rezultata i ostalo je 1:2.

Velež-Zrinjski 1:2 (Ćemalović 52’ / Jović 13’, 20’)

Velež: Voloder, Alikadić, Jakirović, Jazvin, Uzun, Ćemalović, Lukomirak, Tatar, Memić, Papaz, Zvonić.

Zrinjski: Vasilj, Radeljić, Pehar, Jović, Miketek, Stojanović, Sivrić, Petrak, Jakovljević, Filipović, Mrkaić.