Zmajevi ostvarili ubjedljivu pobjedu na trening utakmici protiv Famosa u Hrasnici

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u Hrasnici je odigrala trening utakmicu protiv Famosa, a Zmajevi su slavili rezultatom 8:0.

Na početku pokušavali su Džeko i Pjanić, te Višća čiji je udarac izblokiran. Naš nacionalni tim poveo je golom Sarića u 22. minuti, a samo dvije minute poslije Duljević je udvostručio prednost Zmajeva.

Višća je u 42. minuti povisio na 3:0, a to je bio konačan rezultat prvog dijela. Nakon nekih pokušaja na početku drugog dijela, Leto je postigao autogol z 63. minuti za 4:0.

Zmajevi su postigli još četiri gola. Prvo je pogodio Bajić u 65. minuti za 5:0, a nakon toga i Kodro se upisao u listu strijelaca. Zukanović je zatresao mrežu Famosa u 85. minuti, da bi u finišu Zakarić postavio konačnih 8:0