Žižoviću se trese stolica: Široki Brijeg golom Lončara prošao u osminu finala Kupa BiH

Radnik je na svom terenu u šesnaestini finala dočekao ekipu Širokog Brijega, a utakmica je završena rezultatom 1:0 u korist gostiju.

Radnik je od početka susreta bio mnogo agilnija ekipa, te je na samom startu Bilobrk sa dvije intervencije spasio svoju ekipu.

Široki se sredinom poluvremena oslobodio pritiska, te su zaprijetili preko Čabraje, međutim Ružić spašava domaće.

Do kraja poluvremena Radnik je bio agilniji, ali rezultat se nije mjenjao te je poluvrijeme završeno sa 0:0.

Na početku drugog dijela Radnik je imao šansu za pogodak, ali Okićev šut zaustavlja Bilobrk. U 56. minutu gosti preko Lončara dolaze do vodstva od 1:0, a ovaj gol je stigao nakon greške stopera domaćih Franića.

Radnik je do kraja utakmice napadao, ali bez velikog učinka. Vrijedi istaći pokušaj Beširovića iz 86. minuta, kada je udarcem glavom zatresao prečku gola Luke Bilobrka. Do kraja susreta rezultat se nije mjenjao te su gosti slavili pobjedu od 1:0.

Vrijedi istaći da je nakon ovog susreta neizvjestan ostanak Mladena Žižovića na klupi Radnika iz Bijeljine.

Radnik Bijeljina – Široki Brijeg 0:1 (Lončar 56’)

Radnik Bijeljina: Ružić, Radović, Franić, Arnautović, Stojanović, Beširević, Vasić, Srećković, Glišić, Okić, Šerbečić.

NK Široki Brijeg: Bilobrk, Kožul, Matić, Barišić, Ćorić, Baša, Ćorluka, Jurić, Lončar, Bralić, Marković.