Žestoko u derbiju Lige 1: Di Maria zablistao i donio PSG-u pobjedu nad velikim rivalom

Vrlo zanimljiv derbi Lige 1 odigrali su Paris Saint Germain i Marseille, a na kraju su se radovali domaćini pobjedi rezultatom 3:1.

Bio je to, kao i obično, vrlo zanimljiv duel sa mnogo žestoke borbe, čemu u prilog ide i činjenica da je viđeno čak sedam žutih uz jedan direktan crveni karton.

Dugo nije bilo golova, a onda je Kylian Mbappe lijepo pogodio nakon asistencije Angela Di Marije u nadoknadi prvog dijela.

U nastavku još bolji fudbal. Prvo je Valere Germain poravnao u prvoj minuti nastavka, da bi sjajni Di Maria sa dva gola do kraja utakmice zasluženo stekao epitet najboljeg igrača na današnjem meču.