Vukovi zadržali drugo mjesto: Olimpik ubjedljiv protiv Slavena na Otoci

Danas je na Otoci zaključeno 13. kolo Prve lige FBiH, a Olimpic je slavio visoku pobjedu od 4:0 protiv Slavena iz Živinica.

Počelo je mirno i nije bilo previše uzbuđenja, ali iz prve prave prilike smo vidjeli gol.

Nakon kornera u 21. minuti Olimpik u vodstvo dovodi Jusić. Na samom kraju prvog dijela velika šansa za goste. Mujić je izašao sam pred Bandovića, ali je šutirao pored gola.

Drugo poluvrijeme sjajno otvaraju domaći. Nakon samo četiri minute Jusufi glavom pogađa gol gostiju, a u 54. minuti je na 3:o povisio Kišić.

Konačnih 4:0 postavlja Adnan Osmanović u 72. minuti.

Ovom pobjedom je Olimpik zadržao drugo mjesto na kojem su bili prije ovog kola. Imaju isti broj bodova kao i Zvijezda, ali i bolju gol razliku.