Vrijedilo je čekati uzbuđenja: Inter upisao važan trijumf nakon drame odigrane u pet minuta

Fudbaleri Intera slavili su protiv Sampdorije rezultatom 2:1 u 24. kolu italijanske Serije A.

Inter, koji je i u ovom meču igrao bez najveće zvijezde Maura Icardija, uspio je izboriti veoma važnu pobjedu u vrlo uzbudljivom finišu utakmice.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a u nadoknadi tog dijela igre domaći su poveli, no gol je poništen nakon VAR konsultacija.

I kada smo očekivali da drame neće biti, ona se dogodila u pet minuta. Igrao se 73. minut kada je Davide D'Ambrosio doveo Neroazzurre u vodstvo, ali je nakon dvije minute Manolo Gabbiadini poravnao.

Fantastičnih pet minuta je u 78. minuti zaokružio Radja Nainggolan golom nakon što mu se lopta odbila iz kornera. Ostalo je 2:1, tako da su domaći upisali važan trijumf u borbi za Ligu prvaka.