Scsport.ba > Premier liga BiH > Zrinjski golom Jovića minimalno slavio protiv Viteza

Zrinjski golom Jovića minimalno slavio protiv Viteza

Vitez - Zrinjski 0:1

Autor: Sport Centar
Datum:

Nakon šokantnog poraza od Željezničara u Mostaru rezultatom 0:4, Zrinjski se vratio na pobjednički kolosijek i slavio u Vitezu, a strijelac u minimalnoj pobjedi Plemića bio je Jović.

Početak utakmice nije donio previše prilika pred golom jednih ili drugih. Prvu priliku za domaće imao je Kapetan u 6. minuti, ali se nije najbolje snašao pred golom Zrinjskog, da bi Plemići uzvratili u 20. minuti kada šut Bilbije brani Nwolokor. Do kraja prvog poluvremena gosti su pokušali stići do vodstva, ali nisu uspjeli postići pogodak.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu publika je vidjela tek u 45. minuti kada Kapetan iz neposredne blizine šutira pored gola i to je značilo da je prvo poluvrijeme okončano bez golova.

U drugom poluvremenu, Zrinjski je pokazao da su im tri boda prioritet iz ove utakmice. Plemići su jalovo napadali na gol Vitežana, da bi u 70. minuti Jović postigao gol za 0:1. On je iskoristio sjajnu asistenciju i rutinski savladao golmana domaćih.

Do kraja susreta rezultat je ostao isto i nije bilo promjene te se Zrinjski u Mostar vraća s veoma važna tri boda.

Vitez-Zrinjski 0:1

Stadion: Gradski stadion u Vitezu Gledalaca: 1000. Sudija: Šehović Admir. Strijelci: Jović 70' Žuti kartoni: Barišić, Sadiković (Vitez) Petrak, Stojkić (Zrinjski)

Vitez: Nwolokor, Rašić, Jevtić, Livaja, Kokot, Dedić (od 90. Milas), Mamić, Barišić, Sadiković, Kapetan (od 85. Ramljak) i Hodžurda.

Zrinjski: Vasilj, Peko (od 57. Svilar), Radeljić, Tomić, Barić, Bogdanović, Stojkić, Todorović, Mešanović (od 90. Mrkaić), Petrak i Bilbija.

Autor: Sport Centar Datum: