Scsport.ba > Regionalne lige > Vrabac postigao devet poena u pobjedi Partizana protiv Cibone

Vrabac postigao devet poena u pobjedi Partizana protiv Cibone

ABA liga

Autor: Sport Centar
Datum:

Košarkaši Partizana slavili su kao gosti u velikom derbiju protiv Cibone u Zagrebu rezultatom 77:82 i tako nastavili sjajan niz u ABA ligi.

U prvom poluvremenu gledaoci u Zagrebu vidjeli su podjednak meč. Prvu četvrtinu dobila je Cibona, da bi Beograđani na poluvrijeme otišli s dva poena razlike.

Ključna je bila treća četvrtina. Tu su gosti iz Srbije napravili sjajnu seriju i u posljednju dionicu meča ušli s 14 poena razlike. Domaći su pokušali stići to, međutim nisu imali snage da okrenu stvari u svoju korist.

Adin Vrabac u pobjedničkoj ekipi postigao je devet poena, a najefikasiji igrači kod Partizana Hatcher s 19 poena i Veličković sa 17. Najefikasniji u dresu Cibone bio je Slavica sa 21 poenom.

Autor: Sport Centar Datum: