Scsport.ba > Liga srednjih skola > Sjajne utakmice u Skenderiji, na jednoj postignuta čak 22 gola

Sjajne utakmice u Skenderiji, na jednoj postignuta čak 22 gola

Liga srednjih škola

Sjajne utakmice u Skenderiji, na jednoj postignuta čak 22 gola


Autor: Sport Centar
Datum:

U maloj sali Kulturno sportskog centra Skenderija igrane su utakmice petog kola Royal SPORT Jelly Lige srednjih škola za muškarce i Sport life Lige srednjih škola djevojke.

Kao i obično viđene su sjajne utakmice i potezi, a danas je posebnu pažnju privuko susret između Pete gimnazije i Muzičke škole, koja je završena pobjedom gimnazijalaca sa 20:20.

Royal SPORT Jelly Liga srednjih škola za muškar
ce

Ekonomska škola-Ugositeljsko turistička škola 1:1
(Berilo; Dokara)


Ekonomska škola: Karaman, Vejo, Berilo, Ćimić, Džindo, Hodžić, Tahirović, Pecar, Begić.

Ugostiteljsko turistička škola: Ahmeti, Mandal, Divajn, Dokara, Tahmaz, Mahović, Sinani, Ogrešević, Mašić, Šetkić, Baličevac.

Građevinsko geodetska škola-Druga gimnazija 1:1
(Maslo; Ćesko)


Građevinsko geodetska škola: Softić, Lihić, Habibija, Mehonić, Maslo, Omerović, Alihodžić,Pjevo, Hadžić, Karić, Ahmetspahić, Mujala, Mahmutović, Ahmedović, Grošić, Škrijelj, Ibirišimović.

Druga gimnazija: Medošević, Moro, Nezirević, Jahić, Češko, Orlović, Švrakić, Šljivo, Šabanadžović, Karišik, Zelić

Gazi-Husrev begova medresa - Saobraćajna škola 2:3
(Svraka x2 / Šito x3)


Medresa: Mujić, Fehrić, Zahiragić, Hurić, Kovačević, Mehić, Podrug, Kršić, Svraka, Mujkić, Kovačević.

Saobraćajna škola: Kavazović, Dacić, Rizvanović, Mustafić, Hasanović, Šito, Milić, Stomornjak, Hadžihasanović, Suljović, Rizvan, Ribić, Krakonja.

Gimnazija Dobrinja - Bošnjačka Gimnazija 5:0  (službeni rezultat)

Gimnazija Dobrinja: Hodžić, Šehović, Vrce, Tokić, Đozć, Mehičević, Ahmedspahić, Baručija, Delić, Ožegović, Muhić, Kahriman, Džano, Čolaković, Ivanović

Prva bošnjačka gimnazija: Latić, Selimović, Pljakić, Tvrtković, Brdar, Kišić, El Naim, Hasić, Šehović, Kamali.

Peta gimnazija - Muzička škola 20:2
(Selimović, Demirović x7, Kurtović x2, Biber x2, Burlović x2, Ahmetspahić x3, Mekić x2, Račić / Kaltak, Šarić)


Peta Gimnazija: Ljubunčić, Selimović, Burlović, Tukić, Ajkunić, Zuko, Ćorić, Mekić, Ahmespahić, Zukan, Račić, Zornić, Biber, Buljubašić, Demirović, Ćubara, Šabanović, Poljac, Rondić, Kurtović, Ahmetspahić, Alić, Ćosić, Bećirbašić, Mehičić.

Muzička škola: Muhović, Jusko, Podrug, Ramović, Granilo, Ćatibović, Kaltak, Lednić, Šarić, Karić, Kasapović, Rondić.

Medicinska Bjelave - Zubotehnička 3:4
(Pintol, Kušumlić, Fakić / Kurtić 3, Gljiva)


Medicinska Bjelave: Hasković, Fakić, Kozić, Kuršumlić, Pintol, Kadrić, Delimustafić, Bešić, Mirvić, Kurtović.

Zubotehnička škola: Aburahmanović, Pešto, Kurtić, Osmanović, Bukva, Dedić, Turbić, Halilović, Zahiragić. Mujezinović, Karamehmedović, Efendić, Gljiva.

Željeznički školski centar - Prva gimnazija 1:3
(Sinanović / Pandur, Grabčanović 2)


Željeznički školski centar: Džananović, Hadžialić, Džogić, Karić, Kalesić, Kovačević, Sinanović, Spiljak, Rahmanović, Hadžić, Mešić, Arnaut, Pečenković, Grabovica.

Prva gimnazija: Mašić, Pandur, Drinjaković, Selimović, Mandal, SKopljak, Vatreš, Murtić, Memišević, Grapčanović, Dukić, Opijač, Hađić.

Elektrotehnička škola za energetiku - Internacionalna škola 3:4
(Čengić, Smječanin 2 / Brajlović, Dorušanović 2, Konjić)


Elektrotehnička škola za energetiku: Šetkić, Karačić, Smajlović, Arnautović, Čengić, Kulovac, Smječanin, Čoromehmedović, Murić.

Internacionalna škola: Kojnić, Kravić, Salihagić, AbdulWahed, Alobidi, Gorušanović, Gološ, Miftari, Sadović.

Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju - Trgovačka škola 1:1
(Meštrovac / Alihodžić)


Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju: Fazlić, Muminović, Podbičanin, A. Islami, Čehić, S. Islami, Drnda, Meštrovac.

Trgovačka škola: Mehović, Krasnić, Alihodžić, Jamak, Karkelja, Jamaković, Džanković, Bekan, Memić, Berbić.


  Sport life Liga srednjih škola za djevojke


Druga gimnazija-Ekonomska škola 1:0
(Oruč)


Druga gimnazija: Požegija, Bešlija, Bašović, Botić, Božur, Grozdanić, Ćesović, Krvavac, Kršlak, Serra, Bibić, Grozdanović, Oruč.

Ekonomska škola: Korjenić, Halilović, Zuko, Husejinović, Bećirbašić, Čišija, Begović, Osmanković, Kurtović, Kršo, Goruždić.

Srednjoškolski centar Vogošća-Trgovačka škola 7:0
(Durmić, Husić x2, Helja, Avdić Ajla, Avdić Almina, Bureković)


Srednjoškolski centar Vogošća: Bešlija, Musić, Bureković, Durmić, Kulić, Helja, Kurbagić, Durić, Sokoljanin, Avdić, Brdarić, Nuhanović, Omerović, Avdić.

Trgovačka škola: Banija, Imamović, Ferhatbegović, Kuldija, Džako, Žiga, Dacić, Mehanović, Prolaz, Salčin.









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » Royal Jelly - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednjoškolski centar Vogošća
2
13
2
11
6
2. Srednja zubotehnička škola
1
7
4
3
3
3. Srednja škola PPVUD
2
4
7
-3
3
4. Prva gimnazija
2
5
9
-4
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja škola PPVUD Prva gimnazija 2 - 1
Srednjoškolski centar Vogošća Srednjoškolski centar Vogošća 7 - 0
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
1
10
2
8
3
2. Međunarodna srednja škola
2
4
10
-6
3
3. Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju
2
3
5
-2
1
4. Srednja ekonomska škola
2
4
9
-5
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Međunarodna srednja škola 0 - 2
Srednja ekonomska škola Srednja ekonomska škola 1 - 6
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa C

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja medicinska škola Bjelave
1
2
0
2
3
2. Željeznički školski centar
1
3
2
1
3
3. Perzijsko-bosanski koledž
2
1
1
0
2
4. Gimnazija Dobrinja
2
3
4
-1
1
5. Gazi Husrev-begova medresa
2
0
2
-2
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Željeznički školski centar Gimnazija Dobrinja 3 - 2
Perzijsko-bosanski koledž Gazi Husrev-begova medresa 0 - 0
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa D

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja mašinska škola Vogošća
2
8
3
5
6
2. Elektrotehnička škola za energetiku
2
4
4
0
3
3. Srednja građevinsko-geodetska škola
2
3
4
-1
3
4. Druga gimnazija
1
3
4
-1
0
5. Srednja saobraćajna škola
1
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja građevinsko-geodetska škola Elektrotehnička škola za energetiku 1 - 0
Srednja saobraćajna škola Srednja mašinska škola Vogošća 1 - 4
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
2
11
0
11
6
2. Srednjoškolski centar Vogošća
1
3
1
2
3
3. Srednja ekonomska škola
2
1
3
-2
3
4. Srednja zubotehnička škola
2
1
4
-3
0
5. Prva gimnazija
1
0
8
-8
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja ekonomska škola Srednja ugostiteljsko-turistička škola 0 - 3
Srednjoškolski centar Vogošća Srednja zubotehnička škola 3 - 1
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn
2
11
1
10
6
2. Druga gimnazija
2
7
0
7
6
3. Srednja građevinsko-geodetska škola
2
6
2
4
3
4. Srednja škola PPVUD
2
3
1
2
3
5. Srednja saobraćajna škola
2
0
11
-11
0
6. Elektroenergetska škola za energetiku
2
0
12
-12
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja saobraćajna škola Druga gimnazija 0 - 6
Elektroenergetska škola za energetiku Srednja škola PPVUD 0 - 3
Srednja građevinsko-geodetska škola Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn 1 - 2
> Naredno kolo

Facebook preporuke