Scsport.ba > Video zona > Schweinsteiger se previše opustio: Ovo će mu navijači Borussije žestoko zamjeriti

Schweinsteiger se previše opustio: Ovo će mu navijači Borussije žestoko zamjeriti

Uvredljiva pjesma

Schweinsteiger se previše opustio: Ovo će mu navijači Borussije žestoko zamjeriti


Autor: Sport Centar
Datum:

Zvijezda Bayerna, Bastian Schweinsteiger, snimljen je kako pjeva uvredljivu pjesmu na račun ljutog rivala Borussije Dortmund.

Popularni Schweini se malo previše opustio na jednoj zabavi pa je zapjeavao pjesmu koja se u slobodnom prevodu može shvatiti kao 'BVB, kurvini sinovi', što se sasvim siguruno neće dopasti navijačima Milionera...









Autor: Sport Centar Datum:


TimBODUPNI
1. Bayern München 53221651
2. RB Leipzig 48221534
3. Borussia Dortmund 40221174
4. Hoffenheim 37219102
5. Hertha BSC 37221147
6. Eintracht Frankfurt 35221057
7. Köln 3322895
8. Bayer Leverkusen 30229310
9. Freiburg 30229310
10. Mainz 05 28228410
11. Augsburg 2722769
12. Schalke 04 2621759
13. Borussia M'gladbach 2621759
14. Wolfsburg 22226412
15. Werder Bremen 22226412
16. Hamburger SV 20225512
17. Ingolstadt 18215313
18. Darmstadt 98 12223316
>>Više

Facebook preporuke