Scsport.ba > Video zona > Schweinsteiger se previše opustio: Ovo će mu navijači Borussije žestoko zamjeriti

Schweinsteiger se previše opustio: Ovo će mu navijači Borussije žestoko zamjeriti

Uvredljiva pjesma

Schweinsteiger se previše opustio: Ovo će mu navijači Borussije žestoko zamjeriti


Autor: Sport Centar
Datum:

Zvijezda Bayerna, Bastian Schweinsteiger, snimljen je kako pjeva uvredljivu pjesmu na račun ljutog rivala Borussije Dortmund.

Popularni Schweini se malo previše opustio na jednoj zabavi pa je zapjeavao pjesmu koja se u slobodnom prevodu može shvatiti kao 'BVB, kurvini sinovi', što se sasvim siguruno neće dopasti navijačima Milionera...









Autor: Sport Centar Datum:


TimBODUPNI
1. Bayern München 39161231
2. RB Leipzig 36161132
3. Hertha BSC 3016934
4. Eintracht Frankfurt 2916853
5. Hoffenheim 28166100
6. Borussia Dortmund 2716763
7. Köln 2516673
8. Freiburg 2316727
9. Bayer Leverkusen 2116637
10. Mainz 05 2016628
11. Schalke 04 1816538
12. Augsburg 1816466
13. Wolfsburg 1616448
14. Borussia M'gladbach 1616448
15. Werder Bremen 1616448
16. Hamburger SV 1316349
17. Ingolstadt 12163310
18. Darmstadt 98 8162212
>>Više

Facebook preporuke