Scsport.ba > Liga BiH > Rukometaši Čelika slavili protiv Hercegovine za mirniji ''zimski san''

Rukometaši Čelika slavili protiv Hercegovine za mirniji ''zimski san''

Nada za opstanak

Autor: Sport Centar
Datum:

Rukometaši Čelika su uspjeli doći do pete ovosezonske pobjede i na taj način zadržati nadu za opstanak u Premijer ligi BiH, a do nje su došli rezultatom 32:27 protiv Hercegovine.

Ekipa Hercegovine iz Nevesinja je uspijevala održavati pozitivan rezultat samo do 15. minuta kada se rukometaši Čelika odvajaju na dva gola prednosti, 7:5. Od tog trenutka pa do samog kraja na parketu zeničke Arene je igrala samo jedna ekipa.

Rukometaši Čelika su u pojedinim dijelovima drugog poluvremena imali i do 9 golova prednosti. Konačni rezultat je glasio 32:27. U prvom proljetnom kolu, Zeničani će 3.2.2017. godine ugostiti ekipu Krajine iz Cazina.

Čelik: Jasmin Omerović 1, Adnan Begagić 2, Hamza Hadžić 3, Marko Pandžić 3, Mustafa Babić, Enes Sirčo 6 odbrana, Edvin Begović 2, Ranko Božić 2, Ajdin Tufekčić 6 odbrana, Aldin Begagić 6, Nemanja Bezbradica 4, Nikola Grahovac 6, Enes Skopljak 2. Trener: Bojan Crnomarković.

Hercegovina: Jovo Budović 8 odbrana, Miodrag Dabić 1, Vojislav Čabrilo 7, Vlado Draganić 7, Nemanja Vučinić, Nemanja Buha 4, Mališa Knežević, Darko Dragović 6, Nikola Ivanović 2, Vladan Savić. Trener: Milenko Savčić.

Autor: Sport Centar Datum: