Scsport.ba > Premier liga BiH > Radnik na pripremama u Antaliji

Radnik na pripremama u Antaliji

Prozivka 11. januara

Radnik na pripremama u Antaliji


Autor: Sport Centar
Datum:

Poslije veoma naporne sezone obilježene prvim izlaskom na eurscenu, te izvanrednim rezultatima ostvarenim u Premijer ligi, svi fudbaleri Radnika su danas otišli na zasluženi odmor.

Iskusniji prvotimci koji su podnijeli najveći teret igara su poslednji trening imali u ponedjeljak, a tog dana je u restoranu “Pet jezera” upriličen ručak za sve fudbalere, stručni štab, zaposlene u klubu i upravni odbor na kome su u prijatnoj atmosferi sumirani ostvareni rezultati i na kom se već pričalo u proljećnim obavezama.

Mlađi prvotimci predvođeni Vasićem, Glišićem, Pecom i Šerbečićem su nastavili sa treninzima do danas, a pored njih trenažnom procesu su bili priključeni i juniori koji su izlazno godište kako bi stručni štab ostvario neposredan uvid u njihove mogućnosti.

Trener Nebojša Milošević je kao početak priprema odredio 11. januar 2017. godine. Prvi dio priprema će se odraditi u Bijeljini, a za 2. februar 2017. godine je zakazan odlazak u Antaliju na drugi dio priprema. Ekspedicija Radnika će u Turskoj boraviti 10 dana, a po povratku u Bijeljinu će biti odigrano još par prijateljskih utakmica kako bi ekipa spremno dočekala prvo kolo proljetnog dijela prvenstva i susret sa Olimpikom zakazan za 25. februar 2017. godine.









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » BiH Premier Liga

klub k + - +/- bodovi
Zrinjski 1. Zrinjski
18
33
15
18
38
Sarajevo 2. Sarajevo
18
26
13
13
34
Željezničar 3. Željezničar
18
23
14
9
32
Krupa 4. Krupa
18
26
18
8
30
Radnik B. 5. Radnik B.
18
25
17
8
30
Sloboda 6. Sloboda
18
24
18
6
29
Široki Brijeg 7. Široki Brijeg
18
21
21
0
26
Mladost DK 8. Mladost DK
18
22
21
1
22
Vitez 9. Vitez
18
12
18
-6
20
Metalleghe B.S.I. 10. Metalleghe B.S.I.
18
16
26
-10
15
Čelik 11. Čelik
18
11
31
-20
9
Olimpic 12. Olimpic
18
15
42
-27
9

> Opširnije


Rezultati BiH Premier Liga

Domacin Gost Rezultat
Sarajevo Radnik B. 2 - 0
Željezničar Čelik 1 - 0
Olimpic Metalleghe B.S.I. 0 - 2
Sloboda Krupa 2 - 1
Vitez Zrinjski 0 - 1
Široki Brijeg Mladost DK 2 - 1
> Naredno kolo

Facebook preporuke