Scsport.ba > Liga srednjih skola > Poznati finalisti Royal SPORT Jelly Lige i Sport Life lige

Poznati finalisti Royal SPORT Jelly Lige i Sport Life lige
FOTO: SCsport.ba / Vedad Hadžihasanović

Liga srednjih škola

Poznati finalisti Royal SPORT Jelly Lige i Sport Life lige


Autor: Sport Centar
Datum:

U maloj sali Kulturno sportskog centra Skenderija odigrane su polufinalne utakmice Lige srednjih škola za muškarce i djevojke.

U finalu muške Royal SPORT Jelly Lige igrat će Željeznički školski centar i Ekonomska škola, a zanimljivo je da su obje ekipe do finala stigle preko penala.  U Sport Life ligi za djevojke nije bilo toliko uzbuđenja. Srednjoškolski centar Vogošća i Peta gimnazija ostvarile su sigurne pobjede, te će odmjetiti snage u velikom finalu.

Muškarci - Royal SPORT Jelly Liga

Željeznički školski centar - Peta Gimnazija 2:2 (3:2 penali)
(Kalesić, Hadžialić / Ahmetspahić 2)

Željeznički školski centar: Džananović, Hadžialić, Džogić, Karić, Kalesić, Kovačević, Sinanović, Spiljak, Rahmanović, Hadžić, Mešić, Arnaut, Pečenković, Grabovica.

Peta Gimnazija: Ljubunčić, Selimović, Burlović, Tukić, Ajkunić, Zuko, Ćorić, Mekić, Ahmespahić, Zukan, Račić, Zornić, Biber, Buljubašić, Demirović, Ćubara, Šabanović, Poljac, Rondić, Kurtović, Ahmetspahić, Alić, Ćosić, Bećirbašić, Mehičić.

Ekonomska škola - Saobraćajna škola 2:2 (3:1 penali)
(Berilo, Begić / Mustafić, Milić)


Ekonomska škola: Karaman, Vejo, Berilo, Ćimić, Džindo, Hodžić, Tahirović, Pecar, Begić.

Saobraćajna škola: Kavazović, Dacić, Rizvanović, Mustafić, Hasanović, Šito, Milić, Stomornjak, Hadžihasanović, Suljović, Rizvan, Ribić, Krakonja.


DJEVOJKE - Sport Life Liga


Srednja Građevinsko Geodetska škola - Srednjoškolski centar Vogošća 0:2
(Durmić, Helja)


Srednja Građevinsko Geodetska škola: Banjanović, Dedić, Borić,Hodžić, Darman, Abdiji, Kolak, Džekman, Muratović, Hrustemović, Selmanović, Salamović, Merdanović, Smajlović, Salihagić.

Srednjoškolski centar Vogošća: Bešlija, Musić, Bureković, Durmić, Kulić, Helja, Kurbagić, Durić, Sokoljanin, Avdić, Brdarić, Nuhanović, Omerović, Avdić.

Zubotehnička škola - Peta gimnazija 0:4
(Močević, Bećirović 3)


Zubotehnička škola: Kaliman, Begić, Sirbubalo, Rajkić, Numanović, Baličevac, Husejinović, Murati, Mangafić.

Peta gimnazija: Salić, Bajraktarević, Hadžo, Močević, Bećirović, Valjevčić, Holik, Hromo, Aljukić, Bečić, Mujić, Brezac, Ćosović, Kastrat, Tafro, Ćosović.









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » Royal Jelly - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednjoškolski centar Vogošća
2
13
2
11
6
2. Srednja zubotehnička škola
1
7
4
3
3
3. Srednja škola PPVUD
2
4
7
-3
3
4. Prva gimnazija
2
5
9
-4
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja škola PPVUD Prva gimnazija 2 - 1
Srednjoškolski centar Vogošća Srednjoškolski centar Vogošća 7 - 0
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
1
10
2
8
3
2. Međunarodna srednja škola
2
4
10
-6
3
3. Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju
2
3
5
-2
1
4. Srednja ekonomska škola
2
4
9
-5
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Međunarodna srednja škola 0 - 2
Srednja ekonomska škola Srednja ekonomska škola 1 - 6
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa C

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja medicinska škola Bjelave
1
2
0
2
3
2. Željeznički školski centar
1
3
2
1
3
3. Perzijsko-bosanski koledž
2
1
1
0
2
4. Gimnazija Dobrinja
2
3
4
-1
1
5. Gazi Husrev-begova medresa
2
0
2
-2
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Željeznički školski centar Gimnazija Dobrinja 3 - 2
Perzijsko-bosanski koledž Gazi Husrev-begova medresa 0 - 0
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa D

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja mašinska škola Vogošća
2
8
3
5
6
2. Elektrotehnička škola za energetiku
2
4
4
0
3
3. Srednja građevinsko-geodetska škola
2
3
4
-1
3
4. Druga gimnazija
1
3
4
-1
0
5. Srednja saobraćajna škola
1
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja građevinsko-geodetska škola Elektrotehnička škola za energetiku 1 - 0
Srednja saobraćajna škola Srednja mašinska škola Vogošća 1 - 4
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
2
11
0
11
6
2. Srednjoškolski centar Vogošća
1
3
1
2
3
3. Srednja ekonomska škola
2
1
3
-2
3
4. Srednja zubotehnička škola
2
1
4
-3
0
5. Prva gimnazija
1
0
8
-8
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja ekonomska škola Srednja ugostiteljsko-turistička škola 0 - 3
Srednjoškolski centar Vogošća Srednja zubotehnička škola 3 - 1
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn
2
11
1
10
6
2. Druga gimnazija
2
7
0
7
6
3. Srednja građevinsko-geodetska škola
2
6
2
4
3
4. Srednja škola PPVUD
2
3
1
2
3
5. Srednja saobraćajna škola
2
0
11
-11
0
6. Elektroenergetska škola za energetiku
2
0
12
-12
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja saobraćajna škola Druga gimnazija 0 - 6
Elektroenergetska škola za energetiku Srednja škola PPVUD 0 - 3
Srednja građevinsko-geodetska škola Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn 1 - 2
> Naredno kolo

Facebook preporuke