Scsport.ba > Liga srednjih skola > Poznati finalisti Royal SPORT Jelly Lige i Sport Life lige

Poznati finalisti Royal SPORT Jelly Lige i Sport Life lige
FOTO: SCsport.ba / Vedad Hadžihasanović

Liga srednjih škola

Poznati finalisti Royal SPORT Jelly Lige i Sport Life lige


Autor: Sport Centar
Datum:

U maloj sali Kulturno sportskog centra Skenderija odigrane su polufinalne utakmice Lige srednjih škola za muškarce i djevojke.

U finalu muške Royal SPORT Jelly Lige igrat će Željeznički školski centar i Ekonomska škola, a zanimljivo je da su obje ekipe do finala stigle preko penala.  U Sport Life ligi za djevojke nije bilo toliko uzbuđenja. Srednjoškolski centar Vogošća i Peta gimnazija ostvarile su sigurne pobjede, te će odmjetiti snage u velikom finalu.

Muškarci - Royal SPORT Jelly Liga

Željeznički školski centar - Peta Gimnazija 2:2 (3:2 penali)
(Kalesić, Hadžialić / Ahmetspahić 2)

Željeznički školski centar: Džananović, Hadžialić, Džogić, Karić, Kalesić, Kovačević, Sinanović, Spiljak, Rahmanović, Hadžić, Mešić, Arnaut, Pečenković, Grabovica.

Peta Gimnazija: Ljubunčić, Selimović, Burlović, Tukić, Ajkunić, Zuko, Ćorić, Mekić, Ahmespahić, Zukan, Račić, Zornić, Biber, Buljubašić, Demirović, Ćubara, Šabanović, Poljac, Rondić, Kurtović, Ahmetspahić, Alić, Ćosić, Bećirbašić, Mehičić.

Ekonomska škola - Saobraćajna škola 2:2 (3:1 penali)
(Berilo, Begić / Mustafić, Milić)


Ekonomska škola: Karaman, Vejo, Berilo, Ćimić, Džindo, Hodžić, Tahirović, Pecar, Begić.

Saobraćajna škola: Kavazović, Dacić, Rizvanović, Mustafić, Hasanović, Šito, Milić, Stomornjak, Hadžihasanović, Suljović, Rizvan, Ribić, Krakonja.


DJEVOJKE - Sport Life Liga


Srednja Građevinsko Geodetska škola - Srednjoškolski centar Vogošća 0:2
(Durmić, Helja)


Srednja Građevinsko Geodetska škola: Banjanović, Dedić, Borić,Hodžić, Darman, Abdiji, Kolak, Džekman, Muratović, Hrustemović, Selmanović, Salamović, Merdanović, Smajlović, Salihagić.

Srednjoškolski centar Vogošća: Bešlija, Musić, Bureković, Durmić, Kulić, Helja, Kurbagić, Durić, Sokoljanin, Avdić, Brdarić, Nuhanović, Omerović, Avdić.

Zubotehnička škola - Peta gimnazija 0:4
(Močević, Bećirović 3)


Zubotehnička škola: Kaliman, Begić, Sirbubalo, Rajkić, Numanović, Baličevac, Husejinović, Murati, Mangafić.

Peta gimnazija: Salić, Bajraktarević, Hadžo, Močević, Bećirović, Valjevčić, Holik, Hromo, Aljukić, Bečić, Mujić, Brezac, Ćosović, Kastrat, Tafro, Ćosović.









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » LSŠ 2016 Grupa A - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. EKONOMSKA ŠKOLA
4
9
3
6
10
2. UGOSTIT.TUR.ŠKOLA
4
16
8
8
7
3. DRUGA GIMNAZIJA
4
6
3
3
7
4. GRAĐEVINSKO GEOD.ŠK
4
8
10
-2
4
5. SREDNJA ŠK.ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZ.
4
5
20
-15
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
EKONOMSKA ŠKOLA UGOSTIT.TUR.ŠKOLA 1 - 1
DRUGA GIMNAZIJA GRAĐEVINSKO GEOD.ŠK 1 - 1
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa B - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOG.
4
26
1
25
12
2. SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJU
4
11
4
7
9
3. G.H.N. MEDRESA
4
10
8
2
6
4. GIMNAZIJA DOBRINJA
4
5
16
-11
3
5. PVA BOŠNJAČKA GIM.
4
1
24
-23
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
G.H.N. MEDRESA SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJU 2 - 3
GIMNAZIJA DOBRINJA PVA BOŠNJAČKA GIM. 5 - 0
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa C - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. SSP,P,V i UD
4
14
9
5
9
2. PETA GIMNAZIJA
4
30
8
22
7
3. ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA
4
14
7
7
7
4. MEDICINSKA BJELAVE
4
13
12
1
6
5. MUZIČKA ŠKOLA
4
6
41
-35
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
MEDICINSKA BJELAVE ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 3 - 4
PETA GIMNAZIJA MUZIČKA ŠKOLA 20 - 2
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa D - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR
5
28
9
19
12
2. PRVA GIMNAZIJA
5
14
10
4
10
3. CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU
5
15
13
2
7
4. INTERNACIONALNA ŠKOLA
5
10
22
-12
5
5. ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU
5
12
14
-2
4
6. TRGOVAČKA ŠKOLA
5
7
18
-11
3

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU TRGOVAČKA ŠKOLA 1 - 1
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU INTERNACIONALNA ŠKOLA 3 - 4
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR PRVA GIMNAZIJA 1 - 3
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa A - Sport Life

klub k + - +/- bodovi
1. GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA
3
5
2
3
7
2. ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA
3
5
3
2
7
3. GIMNAZIJA DOBRINJA
3
3
5
-2
3
4. SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆ. I KOMUN.
3
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA GIMNAZIJA DOBRINJA 2 - 1
GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆ. I KOMUN. 1 - 0
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa B - Sport Life

klub k + - +/- bodovi
1. SREDNJŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA
4
12
1
11
9
2. 5 GIMNAZIJA
4
9
2
7
9
3. EKONOMSKA ŠKOLA
4
8
6
2
6
4. DRUGA GIMNAZIJA
4
6
8
-2
6
5. TRGOVAČKA ŠKOLA
4
1
19
-18
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
EKONOMSKA ŠKOLA DRUGA GIMNAZIJA 0 - 1
TRGOVAČKA ŠKOLA SREDNJŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 0 - 7
> Naredno kolo

Facebook preporuke